Více informací!
 ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌
 
 
AKTUÁLNÍ OPATŘENÍ VE VLACÍCH A AUTOBUSECH
Vážení cestující,
naší prioritou je zajistit pro vás maximálně bezpečné cestování - a to za všech okolností. Proto přijímáme další opatření, která by měla ještě více reagovat na aktuální vývoj a akutní potřebu co nejvíce omezit mezilidský kontakt, a tím eliminovat případná rizika.
Upravili jsme rezervační systém tak, aby odstup mezi jednotlivými cestujícími byl více než 1,77 m v autobuse a 2 m ve vlaku. Každý cestující tak má automaticky garantováno místo kolem sebe ve vlaku a volné sedadlo vedle sebe v autobuse.
Dalším opatřením, které jsme zavedli je, že rezervace do kupé jsou možné pro uzavřené skupiny 2-6 cestujících a jednotliví cestující mají garanci dostatku místa ve velkoprostorových vozech.
Cestujícím aktuálně nabízíme pouze 2 třídy – 1. třída karanténa vlastní kupé, 2 třída karanténa - vlastní kupé 2+ osob a 2. třída karanténa s jednotnými cenami a jednotným servisem. V platnosti jsou samozřejmě slevy pro cestování vybraných zákaznických skupin. Tarifní třídy se dočasně upravují pouze ve spojích kategorie RJ.
MOJE ROUŠKA CHRÁNÍ TEBE, TVOJE ROUŠKA CHRÁNÍ MNE.
Prosíme cestující, aby využívali po dobu jízdy roušku nebo jinou ochranu nosu a úst.
Je to důležité pro ochranu vás, vašich spolucestujících a našich zaměstnanců.
 
Děkujeme za respekt a pochopení
VŠEM CESTUJÍCÍM JE K DISPOZICI ÚČINNÁ DEZINFEKCE
 
 
 
Toto je obchodní sdělení společnosti STUDENT AGENCY k.s. a RegioJet a.s. zaslané v souladu s ustanoveními zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 (GDPR) na základě akceptace Všeobecných obchodních podmínek nebo udělení souhlasu se zasíláním newsletteru na našich webových stránkách. Zásady ochrany osobních údajů naleznete zde.

Ceny jsou platné v době odeslání newsletteru.

Nechcete už dostávat tyto emaily? Zde odhlásit z odběru.